درباره هاترا

شرکت تحلیل گران هوشمند آریا سیستم در سال 1381 با عنوان موسسه خدمات مالي و حسابداري با همکاري و مشارکت گروهي از کارشناسان مجرب، مديران مالي، حسابرسان و حسابداران فعاليت خود را آغاز نمود با بیش از 2 دهه فعالیت در حوزه حسابداری اولین بسته نرم افزاری خود، نرم‌افزارهای مالی و حسابداری با برند تجاری «هاترا» را طراحی و تولید نمود. این نرم افزار برای اصناف مختلف در سطوح فعالیت خرد و کلان طراحی‌شده است. هاترا قابلیت گزارش‌ها در سطح مدیریت جهت تصمیم‌گیری‌های کلان و در سطح کاربران و حسابداران با کاربری ساده را دارا می‌باشد و این تناقض تنها درجایی زیباست که کاربری آسان در کنار گزارش‌ها مدیریتی مکمل یکدیگر شده‌اند.

هاترا مفتخر است آینده خود را بر مبنای تحقیق و توسعه جهت افزایش کیفیت خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان روشن و هدفمند سازد.

هاترا یک نرم‌افزار جامع حسابداری شامل ماژول‌های پایه حسابداری ، خرید و انبارداری، فروش و خزانه‌داری همراه با گزارش‌ها مالی مختلف، گزارش‌ها انبار و موجودی کالا، گزارش‌ها خریدوفروش و سایر گزارش‌ها موردنیاز در تمامی بخش‌های موردنیاز مدیران و کاربران می‌باشد. این نرم‌افزار علاوه بر این‌که بدون در نظر گرفتن فعالیت شرکت‌ها برای عموم قابل‌استفاده است برای برخی از فعالیت‌های خاص ازجمله فروشگاه‌های بزرگ، نمایندگی‌های خودرو، رستوران‌ها و صنعت سنگ، هم در کارخانه‌ها و هم در سطح بازرگانی، ماژول‌ها و امکاناتی را تولید و به محصول خود اضافه کرده است. نکته قابل توجه در تمامی این نسخه های تخصصی این است که هاترا با قابلیت پایگاه داده و همچنین زبان برنامه نویسی قوی، توانسته همه ی ماژول های خود را به صورت یکپارچه و داینامیک طراحی نماید که از این جهت در نوع خود کم نظیر و در برخی موارد حتی بی بدیل می باشد.

بیانیه مأموریت هاترا

هاترا زیرساخت‌ها و فعالیت‌های خود را مبتنی بر کیفیت محصول، رضایت مشتری، خدمات پس از فروش و پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی بنانهاده است. ازاین‌رو هاترا مأموریت خود را در برآورده کردن نیازهای همه استفاده‌کنندگان از نرم‌افزار حسابداری با هر نوع فعالیتی که دارند قرار داده به‌صورت که ماژول‌ها و نسخه‌های مربوط به هر نوع فعالیت به شکل بسیار فنی و تخصصی برای مشتریان سفارش سازی شده باشد.

فهرست